هارد دیسک

هارد دیسک

هارد دیسک

 

هارد دیسک ها اطلاعات دیجیتال را یک فرم تقریبا همیشگی بدون افت کیفیت ذخیره میکنند که حتی وقتی اتصالی یا برق ها قطع شوند بعد از راه اندازی مجدد بتوانید به اطلاعات دستیابی داشته باشید.همیشه در خرید هارد ها به مقدار حافظه هارد و سرعت انتقال و دریافت اطلاعات توجه کنید.

حافظه ذخیره سازی یکی از نکات مهمی است که در قیمت سیستم مداربسته تاثیر گذار است.هارد دیسک وسیله مناسبی برای ثبت تصاویر مدار بسته است.مناسبترین هارد برای ثبت تصاویر و صدا وسترن دیجیتال است.

این برند امریکایی محصولات خوش قیمتی را برای همه طیف ها نسبت به کاربردشان معرفی نموده است:

1.هارد وسترن دیجیتال مشکی”نسخه های گران قیمت و با بازدهی بالای این مجموعه هستندکه مناسب مصرفی عمومی کاربران حرفه است و انتخاب مناسبی برای گیمرها است

2.هاررد وسترن دیجیتال آبی” یکی از بهینه ترین گزینه های عمومی برای کاربران خانگی است.

3.هارد وسترن دیجیتال سبز”این نوع هارد ها گزینه ارزان قیمت و البته دوستدار محیط زیست است از نظر مصرف برق بهینه تر از هاردهای دیگر است اما در عملکرد کلی بسیار ضعیفتر است.

4.هارد وسترن دیجیتال بنفش”این نوع هارد ها مناسبترین مدل هارد برای مدار بسته هستند و به منظور ضبط و ذخیره داده هابه صورت مداوم 24 ساعته مورد استفاده قرار میگیرند و سرعت انتقال بسیار بالایی دارند

5.هارد وسترن دیجیتال قرمز”این نوع هارد ها بسیار قدرتمند و گران قیمت هستند که کاربرد خانگی ندارند و عموما در سیستم های تحت شبکه NAS و RAID مورد استفاده قرار میگیرند

6.هارد وسترن دیجیتال طلایی”حرفه ای ترین نسل ذخیره سازی این شرکت محسوب میشوند و از این هارد ها در دیتا سنتر های بزرگ و به منظور فعالیت شبانه روزی استفاده میشود و کاربرد عمومی ندارند.

لطفا از خرید هارد دیسک های ارزان و بدون نام جدا خودداری کنید زیرا که باید از بین رفتن تصاویر خود را به دوش بکشید همیشه هارد برند و گارانتی دار تهیه کنید. و همانطور که گفته شد بهترین و مناسبترین هاردهای دوربین مدار بسته هارد وسترن دیجیتال بنفش رنگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.